.

.

Случај со розови мачки за мачки

Случај со розови мачки за мачки

DEN 207.84
Износ

Claires Pink Cat Cat Mencil Case Traible Силиконски конструкција : Случајот со молив е направен од висококвалитетен силикон, познат по неговата издржливост и флексибилност. Може да издржи дневна употреба и да понуди заштита за вашите вредни инструменти за пишување . Шармантна розова боја : Меката розова боја додава допир на елеганција и софистицираност на вашиот работен простор или училишни материјали. Тоа е безвременски избор кој апелира до сите возрасти . Пространа внатрешност : И покрај неговата компактна големина, случајот со моливи може да се пофали со изненадувачки простран ентериер кој може да има најразлични алатки за пишување, вклучувајќи пенкала, моливи, маркери, бришачи и многу повеќе. Чувајте ги вашите најважни работи уредно организирани на едно место.

R

Им се допаѓа и на купувачите