.

.

Ziploc галон торби за складирање на семејство, брои

Ziploc галон торби за складирање на семејство, брои

DEN 0.67
Износ

Чувајте ја храната свежа и безбедна. Сега се одликуваат со нашите лесни отворени јазичиња. Заштитете ја вашата храна со вреќи за складирање на брендот Ziploc. Секоја торба го блокира воздухот и се заклучува во свежина, што значи помалку потрошена храна и пари. Плус, нашиот паметен Zip Plus Seal ви овозможува да се чувствувате, да ја слушнете и да ја видите торбата близу од работ до раб, за да можете да се чувствувате уверени дека вашата храна е заштитена. Сега се одликуваат со нашите лесни отворени јазичиња. Карактеристики на нашиот паметен Zip Plus Seal. Изработено од трајна пластика.

R

Им се допаѓа и на купувачите