.

.

Прв Пат & Копродукции. Сива Кочија Штала Врата Ѕид Плакета 2-Парче Во Собата, Фарма, Правоаголни, во

Прв Пат & Копродукции. Сива Кочија Штала Врата Ѕид Плакета 2-Парче Во Собата, Фарма, Правоаголни, во

DEN 0.33
Износ

Ѕидниот декор е одличен начин да го изразите вашиот личен стил во вашиот дом. Донесете дома омилен стил на фарма Со првиот И Копродукции.® Превоз Фарма Куќа Штала Врата Ѕид Плакета Во Собата. Со изгледот на рустикални лизгачки врати, овој пар ѕидни плочи се совршени како ѕидна уметност или врамување на прозорец. Декоративните индустриски тркалца и рустикалната сива завршница ќе го направат овој импресивен рустикален ѕиден декор фокусна точка на секоја просторија. Наоѓањето на вистинското парче декор за ѕид што одговара на вашиот стил никогаш не било полесно благодарение на нашиот широк спектар На Први И Копродукции.® домашни производи за живеење. ГОЛЕМИНАТА Е ВАЖНА-Нашата Прва И Копродукција.® Сива Кочија Фарма Куќа Штала Огледало 2-Парче Сет има 34 "висина, 14.5" ширина и 2 " длабочина што сигурно ќе го привлече вниманието на секој што ќе го види. ТОА е ВО ДЕТАЛИТЕ – овој сет на ѕидни плочи од 2 парчиња е изработен од цврсто дрво со сива завршница, комплетен со дизајн на врата од штала, украсни црни метални тркалца за да му дадат совршена рустикална привлечност. ВИСАТ ТАМУ-Овој пар ѕидни плочи се дизајнирани да бидат обесени на ѕидот. Виси хардвер не се вклучени. СОВРШЕН ДОПИР-Нашиот Првпат И Копродукции.® Превоз Фарма Штала Штала Врата Ѕид Плоча во собата работи одлично како ѕид уметност или како рамка за прозорец да се донесе една фарма се чувствуваат на секој простор за живеење. СТИЛ НА ФАРМА-Без разлика дали се преселувате во нов дом или барате подарок, направете изјава за акцент во вашиот влез, кујна, дневна соба или бања со стилска и декоративна Куќа На Фарма и Рустикално парче Од Прв Пат И Копродукции.

R

Им се допаѓа и на купувачите