.

.

влажни н Диви Боја Икона Мулти-стап, Црвени, Во Собата, Оди

влажни н Диви Боја Икона Мулти-стап, Црвени, Во Собата, Оди

DEN 415.84
Износ

Оди-добитник! Девојка-Шеф! Мулти-задач! Го запознавте вашиот натпревар! Колориконскиот Мултистик е вреден, мулти-задачки, мултифункционален стап за шминка кој патува супер светлина. Користете за да нанесете ултрамодерна мат или интензивно метална нијанса на боја на усните, капаците и образите во движење. Зошто да престанете со само еден? Изберете од опсег од 13 интензивно пигментирани, мешани и градежни нијанси во нашата луксузна формула за крем во прав натопена со хранливо Семе Од Страст Овошје, Масла Од Арган и Витамин Е. Измешајте, совпаѓајте и спарете за да создадете поинаков изглед секој ден! Кадифена, крем во прав и мултифункционална формула што може да се нанесе на очите, образите и усните. Лесно се нанесува свиленкаста формула се лизга и се вклопува во кожата без напор. Содржи Девствено Масло Од Семе Од Страст, Масло Од Арган и Витамин Е за да помогне во навлажнување и негување. Достапно во различни бои од природни до смели во мат и метални завршетоци. Суровост-Бесплатно. Без Глутен. Мирис-Слободен.

R

Им се допаѓа и на купувачите