.

.

Убавина Затемнети Усна Регенератор-Страст За Живот 0. оз Кармин

Убавина Затемнети Усна Регенератор-Страст За Живот 0. оз Кармин

DEN 415.84
Износ

Кармин : - Натопен со путер од какао и масло од јојоба за омекнување и екстракт од семе од витамин е и калинка за лекување и навлажнување, хидрирање, анти-стареење придобивки за усните. чист допир на боја што може да се изгради во интензитет кога се применува либерално. Илија Убавина Затемнети Усна Регенератор-Страст за Живот 0.14 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите