.

.

Д-Р Зус Млади Момчиња Гринч Папучи

Д-Р Зус Млади Момчиња Гринч Папучи

DEN 0.67
Износ

Подгответе се да украдете малку празнична магија во новините на овие момчиња слајд папучи! Со верното куче На Гринч, Макс, во неговата класична маска со ирваси со еден рог, влечките на овие момчиња се совршен подарок за одмор! Тој ќе го сака нивниот забавен дизајн и меко удобно чувство, и тие сигурно ќе ги одржуваат нозете топли цела зима! Новитетните влечки на овие момчиња се достапни во двојни големини : 7/8, 9/10, 11/12, 13/1 и 2/3. Ако вашето дете е помеѓу големини, препорачуваме димензионирање за поудобно вклопување. СЕУСИСКИ СТИЛ : новитетната влечка на ова момче го прикажува верното куче Макс На Гринч и има забавни детали како 3Д рог И забавна зелена шема на ленти долж страните! ПРИЈАТНА УДОБНОСТ : Овие влечки имаат класичен дизајн на слајдови што ви овозможува да ги лизнете веднаш на нозете за моментална топлина, а кадифената постава ги одржува вашите стапала удобни и меки цела зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите