.

.

Бејзбол Капа Со Низок Профил Секојдневно носење Врвно Капаче За Кампување Спорт Тенис Каки

Бејзбол Капа Со Низок Профил Секојдневно носење Врвно Капаче За Кампување Спорт Тенис Каки

DEN 207.84
Износ

Бејзбол Капа Со Низок Профил Секојдневно носење Врвно Капаче за Кампување Спортски Тенис Каки.Одликувајќи се со уникатен дизајн, бејзбол шапката е трендовски и модерен додаток кој може да ја подигне секоја облека.Спортската капа на отворено е дизајнирана со материјал за дишење што ја одржува Вашата Глава и удобна дури и во топли временски услови.Направено со висококвалитетен најлонски материјал, бејзбол капачето е издржливо и лесно, што го прави лесен и удобен за носење подолги периоди.Обемот на главата на шапката за пешачење е 58см/22,83 инчи. И капачето со врв доаѓа со прилагодлив ремен што може да се прилагоди за да одговара на различни големини на главата, што го прави погоден и за мажи и за жени.Капакот за глава е совршен за сите видови активности на отворено, како што се одмори, излети, излети на плажа и секојдневно пешачење.Унисекс Најлон Бејзбол Шапка Отворено Спортска Шапка. Тениска Капа За Заштита На Конска Опашка Штитници За Сонце Сонхат. Жените Кампување Бејзбол Капа Бејзбол Капа Патување. Врв Капа Капа Капа Пешачење Шапка. Летна Плажа Шапка Девојки На Отворено Секојдневно Носење. [Премиум Материјал] : Изработен со висококвалитетен најлонски материјал, бејзбол капачето е издржливо и лесно, што го прави лесен и удобен за носење подолги периоди. [Уникатен Дизајн] : Со уникатен дизајн, бејзбол шапката е трендовски и модерен додаток кој може да ја подигне секоја облека. [ Прилагодлив Ремен] : обемот на главата на шапката за пешачење е 58 см/22,83 инчи. И капачето со врв доаѓа со прилагодлив ремен што може да се прилагоди за да одговара на различни големини на главата, што го прави погоден и за мажи и за жени. [Дише] : спортската капа на отворено е дизајнирана со материјал за дишење што ја одржува Вашата Глава и удобна дури и во топли временски услови. [Широка Примена] : капакот за глава е совршен за сите видови активности на отворено, како што се одмори, излети, излети на плажа и секојдневно пешачење. Спецификација : Материјал : Табела За Најлонзизирање : Обем На Главата : 58см/22,83 инчи ширина на Предниот Раб : 7,5 см/2,95 инчи Висина На шахтата : 11см/4,33 инчи Пакетот Вклучува : 1 Бејзбол Хатноте : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

R

Им се допаѓа и на купувачите