.

.

Лето Лен Рамен Капа Два Блок Неутрална Боја Бршлен Шапка ЛД

Лето Лен Рамен Капа Два Блок Неутрална Боја Бршлен Шапка ЛД

DEN 303.84
Износ

СО МЕСЕЧИНИ Летна Ленена Рамна Капа Двоблок неутрална Боја бршлен хетво страна прилагодливи ремени кул коноп ткаенина за сс сезона / мрежеста внатрешна облогасе претпочита 60% Лен, 40% Памучен Материјал : 60% Лен, 40% Одрекување Од Боја На Памук : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, видената боја може да биде малку поинаква од вистинската боја. Една големина (57~60см, 22,5~23,5 инчи). Две странични прилагодливи ремени. Кул коноп ткаенина за сс сезона / мрежа внатрешна обвивка. Хемиско чистење најпосакувано. 60% Лен, 40% Памук.

R

Им се допаѓа и на купувачите