.

.

Јужни претпријатија Анибера лебдат мантил wallидна полица, преоден стил, јавор од виски

Јужни претпријатија Анибера лебдат мантил wallидна полица, преоден стил, јавор од виски

DEN 1.67
Износ

Рационализирано. Едноставноста за складирање доаѓа дома со оваа лебдечка wallидна полица. Богатата боја на јавор од виски и дизајнот без заграда одржуваат сè директно. Занаетчиски без напор е приказ над вашиот камин од тули, надградба на кафе -бар или над клупата за влез. Карактеристики : ? Пловечки приказ wallидна полица? Чист, едноставен изглед? Лесен, шуплив дизајн? Систем за монтирање на wallидови од дрво? Дневна соба, трпезарија, кујна, соба во прав или област за облекување? Преоден стил? Богата виски јавор? Севкупно : 60,25 "W x 9" D X 6 "H? Собрание : Не е потребно склопување; подготвено за виси? Поддржува до : 20 lb. (без обетка), 50 lb. (со обетка)? Материјали : Инженерско дрво, фурнир од бреза, топола? Дефект на материјали : Топ, 12мм МДФ, фурнир од бреза; Рамка : 12мм МДФ, фурнир од бреза; Монтирање : Топола, бор? Информации за монтирање : Одбор за дрва/закачалка; Препорачана инсталација на обетка? Усогласеност : Carb фаза 2, CPC/CPSIA Care : Прашина со мека, сува крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите