.

.

Nuwallpaper hadrian stone wallид од кора и стап за стапчиња

Nuwallpaper hadrian stone wallид од кора и стап за стапчиња

DEN 431.84
Износ

Оваа позадина од кора и стап го дава изгледот на камен wallид. Дизајнот на шик е совршен за дневна соба карактеристика wallид или кујна за грб. Излупете и лепете за да нанесете, повлечете се за да се отстрани; Nuwallpaper е безбеден за wallsидови и не остава леплив остаток зад себе; Лесно поправете ги грешките со репозиционирање; Nuwallpaper се држи до која било мазна, рамна површина - ефект за DIY проекти; Идеално за изнајмување или украсување дома; Доаѓа на 8-инчен примерок од 10-во и опфаќа околу 0,56 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите