.

.

Предност на позадината на белиот камен

Предност на позадината на белиот камен

DEN 3.33
Износ

Уживајте во природниот изглед на камен со леснотија со оваа текстурирана позадина. Големите бели тули се наредени во редови, површината испреплетена со груба текстура на мека, бисерна завршница. Лил е непречен, винил на не ткаени позадина. Незавиден винил на не ткаен материјал. 25.2-во повторување, директен натпревар. Чистак и строго.

R

Им се допаѓа и на купувачите