.

.

Патување: Пацифик Северозападниот Ѕид Календар

Патување: Пацифик Северозападниот Ѕид Календар

DEN 1.00
Износ

Ако некогаш сте сакале да патувате низ Северозападниот Дел на Пацификот, тогаш овој календар е совршен за да ја започнете вашата листа што мора да ја запрете и да ја видите! Ова Патување : северозападниот дел на пацификот ѕид календар има тринаесет, целосна боја слики од живописни планински масиви и громогласен водопади на националните и државните паркови да се откријат сите со корисни, локација информации вклучени. Овој календар за 2020 година е со димензии 12 "(w) x 12 " (h) и има 4-месечно ширење на бонуси со јануари 2021 година - април 2021 година и е отпечатен на врвна сјајна хартија. Ова е убедливо нашиот најпопуларен формат на календар! Нашите индивидуално дизајнирани ѕидни календари се едни од најуникатните и најквалитетните производи на располагање. Одликувајќи се со различни фотографија, илустрации и типографски елементи, имаме нешто за секого во овој формат. Календарите се со димензии 12 "х 12" и доаѓаат стандардно со 4 бонус месеци : јануари 2021 година - април 2021 година. Календарите се отпечатени на премиум хартија и се спакувани во обвивка за смалување. Издаваштвото на ТФ е длабоко посветено на намалување на производството на отпад и нашето влијание врз земјата. Нашите еко-свесни напори и мали и големи вклучуваат : посветеност на нашиот тим за рециклирање и компостирање на работа, турбина на ветер што ја напојува нашата корпоративна канцеларија и отстранување на пластика од повеќето наши производи. Сакаме потрошувачите да знаат дека овие практики ни се толку важни, ја усвоивме мантрата : Стоки Без Вина.

R

Им се допаѓа и на купувачите