.

.

Ткаенина Тапациран Преклопен Мрзлив Стол За Софа Прилагодлив Поден Стол За Софа, Кафеава

Ткаенина Тапациран Преклопен Мрзлив Стол За Софа Прилагодлив Поден Стол За Софа, Кафеава

DEN 2.33
Износ

Опис. Боја : Кафеава. Материјал : Изработен Од Полиестер и висока еластичност пена. Вкупни Димензии(инчи) : 21,65 "Л х 20,87" В х 20,87 " Х . Максимален Капацитет На Тежина На Потпирачот за Грб : 176 фунти (80 кг). Потребно собрание : Не е потребно собрание продажба точка : 1. Прилагодете го потпирачот за грб под различни агли 2. Материјали Со Врвен Квалитет 3. Цврста челична рамка 4. Совршен за сите простори за живеење 5. Убав стил 6. Висок Профит.

R

Им се допаѓа и на купувачите