.

.

Неонблонд соединетите американски Држави лист кригла подарок за љубителите На Кафе Чај

Неонблонд соединетите американски Држави лист кригла подарок за љубителите На Кафе Чај

DEN 1.67
Износ

Со ваков подарок за емотикони ќе му донесете среќа на вашиот партнер. Не барајте повеќе, изразете ја вашата личност со радост. Купи еден за татко ти денес, мамо. Вашата сестра или брат ќе ви завидуваат секое утро. Задолжително за Денот На Таткото и Мајката. Дали го спомнав Денот На Вљубените? Подарете подарок за изненадување на таа посебна личност на роденден, Празник или прослава со оваа совршена големина 11оз кригла неонблонд подарок За Кригла Со Лисја на Соединетите Американски Држави за љубителите на Чај Од Кафе.

R

Им се допаѓа и на купувачите