.

.

Божиќен Калај За колачиња Намастај Дома Со Мојот Ретривер Со Рамно Палто Едноставни Изреки подарок од Кригла за љубителите На Кафе Чај

Божиќен Калај За колачиња Намастај Дома Со Мојот Ретривер Со Рамно Палто Едноставни Изреки подарок од Кригла за љубителите На

DEN 399.20
Износ

Со ваков подарок за емотикони ќе му донесете среќа на вашиот партнер. Не барајте повеќе, изразете ја вашата личност со радост. Купи еден за татко ти денес, мамо. Вашата сестра или брат ќе ви завидуваат секое утро. Задолжително за Денот На Таткото и Мајката. Дали го спомнав Денот На Вљубените? Подарете подарок за изненадување на таа посебна личност На роденден, Празник или прослава со оваа Совршена Големина 11оз Кригла Божиќно Колаче Калај Намастај Дома Со Мојот Рамен Капут Ретривер Едноставни Изреки подарок за чај за љубителите На Кафе.

R

Им се допаѓа и на купувачите