.

.

Модвеј Далила Перформанси Кадифе Крал Калифорнија Крал Насловот Во Теал

Модвеј Далила Перформанси Кадифе Крал Калифорнија Крал Насловот Во Теал

DEN 1.00
Износ

Инспирирајте елеганција и луксуз во вашата главна спална соба или спална соба за гости со Тафтувана Изведба На Каналот Далила Кадифе Кинг/Калифорнија Кинг Хедборд. Одликувајќи се со богата кадифена текстура, тафтинг на канали и силуета со фестонирани, оваа глава на главата на кралот/кралот кали го спојува стилот на глам деко со inspетиката инспирирана од океанот. Оваа обложена глава е обложена со кадифе со меки перформанси отпорни на дамки со густа пена за да понуди поддршка за удобност додека седите во кревет читајќи, релаксирајќи или гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА. Позадина за различни стилови на постелнина, оваа глава за прилагодување на висината одговара на рамки за кревети со големина на кралот или калифорнија со своите три монтажни позиции. Потребно е собрание. ТАФТУВАНА ГЛАВА-искривена силуета, тафтување на канали и кадифена текстура на оваа глава на кралот/калифорнија освежете ја главната спална соба или гостинската соба со стил на глам деко инспириран од океанот. КАДИФЕНА ГЛАВА-Тапацирана со кадифе отпорни на дамки, оваа густа глава обложена со пена дава поддршка за удобност додека седите во кревет читајќи, релаксирајќи или гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА. ГЛАВА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ВИСИНАТА-Комплетна со три различни позиции за монтирање, оваа прилагодлива глава се прикачува на кралските или калифорниските брачни кревети со цврсти нозе. КРАЛОТ/КАЛИФОРНИЈА КРАЛОТ ГОЛЕМИНА НАСЛОВОТ-Создадете идеална позадина за различни стилови на постелнина и измами со оваа кадифена глава. Потребно е собрание. Димензии : 78,5"В х 3,5" Д х 45,5-53,5 " Ч.

R

Им се допаѓа и на купувачите