.

.

Извештајот на Чуварот на печатот на смед Опфаќа Правен-1 2 14 Големина На Лист-Капацитет На Лист-2 Прицврстувач За Проширување - 2 Капацитет на Прицврстувачот за Папка

Извештајот на Чуварот на печатот на смед Опфаќа Правен-1 2 14 Големина На Лист-Капацитет На Лист-2 Прицврстувач За Проширување

DEN 2.67
Износ

Користете Го Овој Капак За Извештај За Печатот за уредно врзување и покривање на презентации, ракописи, предлози или други документи кои бараат врзување на лабав лист материјал. Дводелен капак цврсто го компресира материјалот за да го намали најголемиот дел. Вклучениот метален прицврстувач е вграден во врзувањето долж горниот раб. 2" оградите држат до 500 листови со правна големина. Капакот е направен од 20 поени, Боја Притиснете стража акции. Тип На Производ-Извештај Покритие. Големина на лист - 8 1/2" Ширина х 14 " Должина. Големина На Експанзија-2". Тип На Прицврстувач-Пронг. Еколошки-Да. Еколошка Сертификација-СФИ. Капацитет На Листот-500. Лист Стандард-Правни. Број На Сврзувачки Елементи-1. Материјал За Прицврстување-Метал. Дебелина на папката-20 пт. Прицврстувач Капацитет-2". Земја На Потекло - Мексико. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-Да. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-60%. Бои На Задниот Капак-Сина. Производител-Производствена Компанија Смед. Производ Линија-Притиснете Стража. Производителот Дел Број-81042. Производителот Веб Адреса-http : // . Материјали За Покривање - Штитник За Притискање. Тежина приближна-5,04 мл. Зелен Индикатор-Ј.

R

Им се допаѓа и на купувачите