.

.

Рециклирано Полиестерско Американско Знаме Со Месинг Шипки по Долина Форџ, 3'5'

Рециклирано Полиестерско Американско Знаме Со Месинг Шипки по Долина Форџ, 3'5'

DEN 239.52
Износ

Ова знаме за замена на САД од 3x5ft е изградено од печатен рециклиран repreve® полиестер составен од 8 шишиња со вода. Знамето се одликува со два месинг громови, бело платно заглавие и е идеално за 6 стапки станбени јарболи. Со својата рециклирана конструкција, оваа опција за одржливо знаме е одлична за надворешна декорација. Домашно Произведен Печат На Гаранција : потврдува дека вашето знаме е произведено во земјата со материјали од домашно потекло. Долината Форџ е горда што нуди домашно произведени знамиња. 3х5фт Американско Знаме : ова знаме е со димензии три стапки на пет стапки што го прави идеален за 6 стапки. станбени бандера и карактеристики две месинг громови. Repreve® од Valley Forge® : Заедно Со Repreve®, Valley Forge® Flage Company, Inc. горд е што нуди знамиња изградени од 8 рециклирани водни тела кои ви нудат одржливо решение за вашиот патриотски декор на отворено. Најголемото Име Во Знамињата : Основана во 1882 Година, Долина Фалсификување Знаме Компанија, Ад. останува до денес семеен бизнис кој еволуирал и растел низ четири генерации, вработувајќи над 300 Американци. Ние се стремиме да ги снабдуваме најдобрите производи на новата генерација патриоти кои се посветени на успехот на нашата голема нација. Горди сме што Го произведуваме Американското знаме за слободата што ја претставува.

R

Им се допаѓа и на купувачите