.

.

Прима Маркетинг Иверица Тагови 12 Пкг-3.4 Х6. 25

Прима Маркетинг Иверица Тагови 12 Пкг-3.4 Х6. 25

DEN 319.52
Износ

Прима маркетинг Иверица Тагови 12/Пкг-3.4" Х6.25 "Прима Маркетинг Иверица Тагови, 12-Пакет, 3.4 "х 6.25" : Пакет содржи дванаесет 3-1/2 "х 6-1 / 4" иверица тагови. 12-Пакет Прима бележник материјали се увезуваат. Идеален за создавање ознаки за подароци, рачно изработени честитки или употреба на страници за бележници.

R

Им се допаѓа и на купувачите