.

.

Радоста Фабрика ПОДИГНЕТЕ II Киоск За Подни Штандови за iPad Pro 12

Радоста Фабрика ПОДИГНЕТЕ II Киоск За Подни Штандови за iPad Pro 12

DEN 511.84
Износ

Компатибилен со i Pad Pro 12.9,Комплетен обезбеден и затворен,Пристап до предната и задната камера,Лесна инсталација,премиум изградена и завршна обработка,Тенок и елегантен дизајн,Високо прилагодлив,Поддржува пристаниште за заклучување На кенсингтон,ротирајте модул од 90 степени (опционален додаток) Фабриката За Радост Го Подигнува II Киоскот За Држач за Ipad Pro 12.9 (Бело) Компатибилен со ii Pad Pro 12.9. Целосно обезбедено и затворено. Достапна предна камера. Лесна инсталација. Премиум изградена и завршна обработка. Тенок и елегантен дизајн. Високо прилагодлив. Поддршка кенсингтон заклучи пристаниште. Ротирајте модул од 90 степени (опционален додаток).

R

Им се допаѓа и на купувачите