.

.

Apple iPad Pro WI-Fi 512GB-Простор Греј

Apple iPad Pro WI-Fi 512GB-Простор Греј

DEN 0.67
Износ

Ова е новиот i Pad Pro. Има најнапреден мобилен дисплеј во светот. Има про камери кои можат да ја трансформираат реалноста. Толку е брзо што повеќето КОМПЈУТЕРСКИ лаптопи не можат да стигнат. И можете да го користите со допир, молив, тастатура, а сега глувчето или подлогата. IPad Pro од 12,9 инчи има извонреден Дисплеј За Течна Мрежница Од Раб до раб.1 новите про камери, Широки И нови Ултра Широки, во комбинација со целосно новиот Скенер Лидар овозможуваат целосно нови искуства во следната генерација апликации за зголемена реалност (АР). А12з Бионички чип за напојување на основните апликации и графички интензивни игри. Поддршка за новата Магична Тастатура со подлога2 и Јаболко Молив.2 целодневно траење на батеријата.4 и пристап до милиони апликации во Продавницата За Апликации за да го трансформирате i Pad Pro во се што ви треба, каде и да ви треба. Клучни карактеристики 9-инчен Дисплеј На Течна Мрежница Од Раб до раб со Промоција, Вистински Тон и широка Боја P31. А12з Бионички чип со Нервен Мотор. 12мп Широк камера, 10мп Ултра Широк камера, И Лидар Скенер. 7mp truedepth предната камера. ЛИЧНА КАРТА за безбедна автентикација и Плаќање На Apple. Четири звучници аудио и пет студиски квалитетни микрофони. 11акс wi-fi 6. До 10 часа траење на батеријата4. USB-C конектор за полнење и додатоци. Поддршка За Магична Тастатура,Фолио За Паметна Тастатура И Молив За Јаболка2. ипадос со интуитивно мултитаскинг и сите одлични карактеристики на i OS 13. Правна Магија Тастатура доаѓа Во Мај. Апликациите се достапни во Продавницата за Апликации. Достапноста на насловот е предмет на промена. 1 екранот има заоблени агли. Кога се мери како стандардна правоаголна форма, екранот е дијагонално 12,9 инчи. Вистинската област за гледање е помала. 2 додатоци се продаваат одделно. Компатибилноста варира во зависност од генерацијата. 4 траењето на батеријата варира во зависност од употребата и конфигурацијата. Видете /батерии за повеќе информации. Техничките спецификации одат на /ipad-pro/спецификации за комплетен сет.

R

Им се допаѓа и на купувачите