.

.

Автомобилско Мини Дрва

Автомобилско Мини Дрва

DEN 3.33
Износ

Висококвалитетната линија на градежни и мешани возила е иновативна реинвенција на класичниот автомобил за дрвени играчки и е популарен фаворит поради неговата имагинативна игра, креативност и колекционерство. Секое возило вклучува повеќе заменливи компоненти и спортови тело направено Од Европско буково дрво. Децата можат да си играат и да собираат кул седани, солидни камиони, спортски комбиња и многу повеќе. Колку повеќе собираат, толку повеќе можат да направат прилагодување. Плус, тие се забавни за трка! Доволно е лесно за децата на возраст од четири години да влезат во забавата, а кул дизајните им се допаѓаат и на постарите деца! Кул, солиден ГРАДЕЖЕН И мешан ТЕРЕНЕЦ со мотоцикл и приколка!. Колку повеќе собирате, толку повеќе можете да прилагодувате возила!. Тело направено Од Европско буково дрво. Вклучува 18 компоненти за мешање и совпаѓање. ТЕРЕНЕЦОТ мери околу 4" кога се склопува.

R

Им се допаѓа и на купувачите