.

.

Двострано Инерцијален Автомобил 360 степени ротирачки Крос-кантри Трик Играчка Автомобил

Двострано Инерцијален Автомобил 360 степени ротирачки Крос-кантри Трик Играчка Автомобил

DEN 1.00
Износ

Двострано Инерцијален Автомобил 360-степен ротирачки Крос-кантри Трик Играчка Опис На Автомобилот : 100% сосема нов и висок квалитет моќност на инерција на погон на четири тркала : со силна моќност, автомобилот може да вози без батерија. Го туркаш напред, оди напред, го туркаш наназад, оди наназад.Отпорност на паѓање и паѓање : Изработен од пластика, автомобилот е отпорен на паѓање и паѓање, не мора да се грижите дали бебето ќе го скрши.Инерцијално движење, лесно за ракување, само треба нежно притиснете напред, тркалото ќе вози заедно со инерција движење.Гумени гуми : Гумите се направени од гума, со силен стисок и подолга употреба.Одете исправено : Одете исправено со опашката надолу и свртете ја нагоре пред одење (треба да бидете на рамна површина).Спецификации : Материјал : Пластикабои : Црвена,Жолта,Сина, Зелена Тежина : 52gcontrol Метод : Инерција : 7, 5x7x3cm/2, 95x2, 76x1, 18in Пакет вклучуваат : 1 x Играчка Автомобил детски роденденски подароци. Детски играчки.

R

Им се допаѓа и на купувачите