.

.

Крег Го Врамува Вилтшир 236, Едноставна Рамка За Слика Од Црно Тврдо Дрво Со Единечна Бела Подлога-Прикажува Отпечаток со Подлогата или без Подлогата

Крег Го Врамува Вилтшир 236, Едноставна Рамка За Слика Од Црно Тврдо Дрво Со Единечна Бела Подлога-Прикажува Отпечаток со Подлогата

DEN 565.28
Износ

Оваа едноставна црна рамка нуди добитна комбинација на квалитет и достапност. Со мал профил со монистра од 3/4 инчи, стилот Вилтшир 236 е добро прилагоден за широк спектар на стилови на декор. Оваа рамка се одликува Со северноамериканско обликување од тврдо дрво од Пепел со црна завршница со дамки со полу-сјај. Уникатното зрно пепел, во комбинација со завршница за дамки, обезбедува само текстура на навестување. Оваа едноставна рамка за црна слика Вилтшир 236 е совршен комплимент за вашата постоечка колекција. Душекот вклучен со оваа рамка за слика во стилот на галерија е дизајниран да прикаже Фотографија од 16х24 или Да печати Традиционален стил; полу-сјајна црна дамка; видливо дрво зрно **БОЈАТА и ШЕМАТА НА ЗРНАТА МОЖЕ МАЛКУ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ СО СЕКОЈА РАМКА**. Рамката вклучува : бело матирање, проѕирно акрилно соочување, цврста картонска подлога и хардверски комплет за закачување жица (потребно е одредено склопување). Матираната рамка е дизајнирана да прикаже фотографија/печатење/постер од 16 х 24 инчи (матирањето ќе се преклопува со сликата .25" на секоја страна). Рамката ќе прикаже фотографија/печатење/постер од 20 х 27 инчи без душек (усната на рамката ќе се преклопува со сликата .25" на секоја страна). Обликувањето на рамката е широко 0,75 инчи; цврста конструкција од дрво од пепел. Рамката е наменета само за ЗАКАЧУВАЊЕ НА ЅИД (висечкиот хардвер овозможува портрет или ориентација на пејзажот).

R

Им се допаѓа и на купувачите