.

.

Декмодирање Црно Дрво Календар Знак Ѕид Декор

Декмодирање Црно Дрво Календар Знак Ѕид Декор

DEN 1798.40
Износ

Декмодирање Црно Дрво Календар Знак Ѕид Декор е уникатен додаток на вашиот стилски дом. И декоративни и функционални—може да се користат за чисто декоративни цели или за пишување на вашата листа на задачи. Оваа ставка бродови во 1 картон. Може да се закачи вертикално со помош на металниот синџир; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Ова е една црна боја ѕид скулптури. Современ стил. Декор од дрвен ѕид од табла што прикажува типографии од понеделник – недела. Прифатете го уметничкиот израз со стил кој истакнува смели дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка minimетика. Оваа табла за дневна соба е изработена од цврсто и долготрајно дрво и мдф и железо. Овој декор на ѕидот на таблата има кафеава рамка, црна табла за пишување и златен висечки синџир. Светла златна рамка ја прави таблата да се издвојува, ѕидна табла за да ви помогне да ја испланирате вашата недела. Оваа ставка е со димензии 24 L x 1w x 31,5 H инчи и тежи 6 фунти. Оваа табла за ѕид има правоаголна форма со кружни агли. Избришете ја со сува крпа. Металниот синџир на оваа табла за ѕид е безбедно прикачен на дрвената рамка. Современ стил. Декмодирање Црно Дрво Календар Знак Ѕид Декор прави совршен додаток на секој дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите