.

.

Худ шарка компатибилна со година- Chevrolet Camaro Right Patherner

Худ шарка компатибилна со година- Chevrolet Camaro Right Patherner

DEN 3.00
Износ

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : 84016841 Replaces Partslink Number : Interchange Part Number : 84016841, GM1236209 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty HOOD HINGE Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair , и потреби за одржување - ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Десно одни : За модели со активна заштита на пешаците за заштита на пешаците, 2019 Камаро го заменува бројот на ОЕ : 84016841. Заменува број на делови број : GM1236209. Број на размена на дел : 84016841, GM1236209. Се вклопува во Изберете : 2016-2022 Chevrolet Camaro и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите