.

.

Миленичиња Прв МЛБ Хјустон Астрос Бејзбол Пинк Jerseyерси - Лиценциран дрес на МЛБ - мал

Миленичиња Прв МЛБ Хјустон Астрос Бејзбол Пинк Jerseyерси - Лиценциран дрес на МЛБ - мал

DEN 347.20
Износ

Официјално MLB лиценциран ПЕТ Пинк Jerseyерси го подготви вашето куче за ден на игра. Дизајнирано да одговара на вашето домашно милениче со максимална удобност и издржливост! Оваа уникатна маичка има логоа за печатени екрани на екранот на градите и ракавот и има трајно затворање на велкро на предната страна за лесно носење. Четири копчиња се зашиени во центарот на предниот дел за да се постигне автентичен изглед. Задниот приказ на екранот печатен тим за печатење на тимот и броеви со лепенка за везови на MLB Shield и MLB Wonen Jock Tag за персонализација. Дизајниран со употреба на трајни материјали за Jerseyерси исто како и добрите. Карактеристики : 100% материјал од полиестер во Jerseyерси за да се постигне автентичен изглед на екранот има лого на тимот на екранот, од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Карактеристики : 100% материјал од полиестер во Jerseyерси за да се постигне автентичен изглед. Предниот дел има лого на тимот за печатење на екранот, и 4 чисти копчиња со затворање на Велкро. Назад има логорип на тимот и броеви на екранот, MLB Shield Patch и MLB Wonen Jock Tag за персонализација. Машината што може да се мие ладно деликатно, суво на линијата Не ги печати печатените на екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите