.

.

Карактеристики компатибилни со 2005 година- Меркур Маринер левиот возач халоген со сијалица

Карактеристики компатибилни со 2005 година- Меркур Маринер левиот возач халоген со сијалица

DEN 2073.12
Износ

PRODUCT SPECIFICSAssembly Type : Composite Bulbs Included : With bulb(s) Bulb Type : Halogen Lens Color : Clear Lens Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Other Part Number : 5 E6 Z13008 BAParts Link Number : FO2502223 Interchange Part Number : 5 E6 Z13008 BA, FO2502223 Warranty : 1-year unlimited- гарантирана километража од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compatibal со следниве возила : Позиција : Левомејкер2005-2007 Mariner OE Број : 5 E6 Z13008 BA. Број на делови : FO2502223. Број на размена на дел : 5 E6 Z13008 BA, FO2502223.

R

Им се допаѓа и на купувачите