.

.

Не-масен грчки јогурт на Чобани, јагода измешана Оз

Не-масен грчки јогурт на Чобани, јагода измешана Оз

DEN 89.28
Износ

Наполнете го фрижидерот со кади од омилените вкусови на грчки јогурт. Трикратен затегнат густ и кремаст грчки јогурт на Чобани нуди нешто за секого. Уживајте во тоа како вкусна закуска самостојно или како база за чинии за појадок, пијалаци и парфии на јогурт. Користете го како здрава замена во рецептите за готвење и печење, како што се натопи, маринади, печива и многу повеќе. Направени со само природни, не-ГМО состојки, без вештачки вкусови или конзерванси и спакувани со протеини, грчкиот јогурт Чобани додава бесконечна добрина на вашиот ден на бесконечни начини. Без глутен. Милијарди пробиотици. Вегетаријанска пријателска. Без вештачки вкусови. Нема вештачки конзерванси.

R

Им се допаѓа и на купувачите