.

.

Женски Летни Секојдневни Комбинезони Женски Комбинезони Пижами За Печатење Секојдневни Копчиња Џебни Ракави Широка Нога Долги Панталони Попуст

Женски Летни Секојдневни Комбинезони Женски Комбинезони Пижами За Печатење Секојдневни Копчиња Џебни Ракави Широка Нога Долги

DEN 2.00
Износ

Совршен подарок за жени од сите возрасти. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Комбинезоните се удобни и стилски, елегантни и слатки можат да го привлечат вниманието на љубовниците. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Краток ромпер за жени.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. ?€Исклучителен Дизајн Q : овој комбинезон за жени облечен е толку симпатичен и ве прави повеќе женственост. Ако сакате лесни, секојдневни парчиња, тогаш ќе ви се допадне овој Комбинезон. Овој комбинезон е задолжителен во лето. Нашата колекција на цврсти комбинезони ромпери ви носи различни бои од кои можете да изберете. ?`+Претпочитан Подарок : Мека ткаенина И прекрасен дизајн го прават совршен како подарок, тоа е одличен избор за бремени жени, сопруга, девојка, сестра или ќерка како Роденден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, годишнината или божиќниот подарок. Два џебови, целосна Должина, висок половината и лабава вклопуваат долги панталони.Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Џебови,Стил На Копче : Секојдневен,Моден,Удобен Должина : Долга Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Женски Комбинезон Од 1 ПАРЧЕ ?●Мек Материјал : Ултра мек, удобен и отстранлив од влага, непроѕирен, Растеглив. Ласкавите комбинезони ромпери се совршени за секојдневна облека, секојдневна облека, одмор, одмор, лето, улична облека, шопинг, состаноци, плажа, забава, клуб итн. Погодно е дали е дома или излегува. Супер мека и пријатна ткаенина носи ново уживање во вашата кожа. Широките панталони за нозе со џебови не само што се погодни за носење ситници, туку се одлични и за криење на дебелите нозе. Жени ромпери и комбинезони за женски одмор. ?●Стил На совпаѓање : женскиот широк комбинезон изгледа одлично за стилизирање со сандали, потпетици, клинови, станови, модни накит, чанта и така натаму. И лабав стил погоден за луѓе женски летни облеки лесен за облекување и соблекување стилски и убав, погоден за сите типови на тело. Овој шик летен секојдневен комбинезон е лесен избор засега и лето. Ова е задолжително во вашата летна гардероба!.

R

Им се допаѓа и на купувачите