.

.

Кондиционер за навлегување на бода во боја на главата на главата на главата, 25. Оз

Кондиционер за навлегување на бода во боја на главата на главата на главата, 25. Оз

DEN 2.00
Износ

Добијте ги зрачените, мазни брави што отсекогаш сте ги посакувале со одземање на вашата коса третирана со боја на неговата живописна нијанса со употреба на климатик за божица на Tigi за да го скроти несаканиот Фриз. Нанесена со најразлични есенцијални витамини и негување масла, овој балсам ја подобрува бојата додека ја елиминира Фриз. Овој производ работи добро за сите типови на коса и ги остава вашите мазни мазни и свилени со здрав, светлечки сјај. Нанесена со најразлични есенцијални витамини и негување масла, овој балсам ја подобрува бојата додека ја елиминира Фриз. Овој производ работи добро за сите типови на коса и ги остава вашите мазни мазни и свилени со здрав сјаен сјај. Масажа во влажна коса по употреба на шампон со нафта на божица во боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите