.

.

Twорџ Машки Твил влечење на шорцеви

Twорџ Машки Твил влечење на шорцеви

DEN 1.00
Износ

Секојдневните моменти се покриени со шорцеви за влечење на Georgeорџ со дизајн со четири џеб за да се одржат најважните работи. Изработени во ткаена ткаенина од Твил, овие шорцеви имаат меко чувство и половината за истегнување што е совршено за целодневно носење и удобност. Спарете го со омилената кошула или маичка со копче и ти и подготвени сте да одите! Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 4 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Мажите за повлекување на шорцеви од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите