.

.

Georgeорџ Машки и големи мачки плетени шорцеви

Georgeорџ Машки и големи мачки плетени шорцеви

DEN 1.00
Износ

Мора да имате за вашата пријатна временска гардероба! Уживајте во без напор стил во овие солидни плетени шорцеви во боја од Georgeорџ. Класичен рамен преден финиш ги прави овие шорцеви совршени за обични денови или вашата следна скара. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Rise : Mid-пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови, 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Удобна половината со јамки на ременот. Рамни предни плетени шорцеви за мажи од Георг.

R

Им се допаѓа и на купувачите