.

.

Унибал Гел Зафат Гел Пенкала, Средна Точка, Сино Мастило, Брои

Унибал Гел Зафат Гел Пенкала, Средна Точка, Сино Мастило, Брои

DEN 2.33
Износ

Резервирајте ја вашата канцеларија, дом или училница со Пенкала За Стапчиња За Гел од уни-топка со средна точка од 0,7 мм со врв од нерѓосувачки челик што се спротивставува на свиткување и кршење. Технологијата за мастило со пигментиран гел нуди исклучително мазно, рамномерно искуство со пишување. Користете ги овие пенкала со стапчиња за гел за секојдневни задачи за пишување, правење списоци, земање белешки и проверка на потпишувањето. Иновативната технологија за супер Мастило уни ефикасно го заробува мастилото за гел во хартијата, создавајќи документи за измама, избледување и отпорност на вода. Средната точка од 0,7 мм произведува смела и живописна боја на мастило со гел секој пат. Дупчениот стисок нуди исклучителна удобност додека продолжувате да пишувате, додека проѕирниот прозорец со мастило го означува нивото на преостанато мастило од гел, така што не истекувате неочекувано. Подобрете го вашето секојдневно искуство со пишување, вклучувајќи дневник, документирање, пишување есеи, правење белешки и водење евиденција, со овие пенкала за гел за стапчиња кои даваат богата пигментирана боја. Пенкала со гел со сини мастила со среден врв за стилско и живописно пишување. Вклучува 12 пенкала со сино мастило. уни Супер Мастило го штити пишувањето од вода, избледување и измама. Дупчената гумена рачка обезбедува леснотија на пишување додека ви помага да одржите добра контрола. Се одликува со издржлив врв со киселинско и архивско-квалитетно уни Супер Мастило за долготрајни документи. Практичниот клип гарантира дека вашето омилено пенкало за гел е секогаш при рака. Совршен и за лично пишување и за професионално пишување, од дневник до водење евиденција. Пробајте ги нашите други пенкала и маркери за пишување унибал.

R

Им се допаѓа и на купувачите