.

.

Едноставно Дејзи 60 80 Бродо тркало Флеј Фрли, слонова коска

Едноставно Дејзи 60 80 Бродо тркало Флеј Фрли, слонова коска

DEN 367.52
Износ

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно маргаритка 60 "x 80 " Брочко тркало од слонова коска фрлано ќебе од колекцијата Nantucket. Фрли го ова ќебе над стол или кауч за да донесе летна топлина на кој било простор за живеење! Сигурно ќе ја сакате софистицираноста и убавината на морето што е донесено во вашиот дом декор со овој дизајн. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите