.

.

Мотоцикл Череп Момче Модел Ќебе За Софа Кауч Кревет Декор Мека Лесна Топла Мотоцикл Ентузијаст Подарок Фланелен Фрли

Мотоцикл Череп Момче Модел Ќебе За Софа Кауч Кревет Декор Мека Лесна Топла Мотоцикл Ентузијаст Подарок Фланелен Фрли

DEN 3.00
Износ

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиленкасто мазно. Тој е топол, удобен и лесен, што го прави разноврсно ќебе погодно за сите сезони. Тој е совршен придружник за да се гушкате заедно додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, да се опуштите во кревет или да додадете дополнителен слој во студените ноќи и утра. ● Големина И Нега : ние нудиме три големини за избор : 30" × 40 ", 40" × 50 ", 50" × 60 ", 60" × 80 ". Бидејќи може да има некои набори во вакуумското пакување, тоа ќе се врати во нормала по миењето и сушењето. Измијте го одделно во ладна вода и исушете го во тамблер со ниска температура. Не Двоумете се, фрлете ги нашите ќебиња во машината за перење и тие ќе станат помеки по секое чистење!. ● Висококвалитетна и совршена декорација : ова ќебе е изработено од висококвалитетен 100% висококвалитетен Полиестер Од Микрофибер, кој е кадифен, лесен и издржлив. Има прекрасни дезени и цветни текстури, што го прави одличен подарок за вашиот дом! Анти избледување, не пилинг. Додадете допир на текстура во вашиот простор за живеење со ова цветно ќебе. Обезбедува совршени украси и комплименти за вашиот тросед, софа, кревет и дневна соба. Закачете го на канцелариската фотелја за да ја декорирате вашата тинејџерска спална соба или универзитетски студентски дом Ќебе За Момче Со Череп За Софа Декор На Каучот Мек Лесен Топол Ентузијаст За Мотоцикли Подарок Фланелен фрли.

R

Им се допаѓа и на купувачите