.

.

Хајди Своп Фото Весник 8Х5.33 -Магнолија Џејн Флорал

Хајди Своп Фото Весник 8Х5.33 -Магнолија Џејн Флорал

DEN 305.92
Износ

Карактеристики совршен за прикажување на вашите омилени моменти овој пакет содржи едно списание за фотографии и дваесет налепници кои предупредуваат дека овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија за да предизвикаат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета. Не уста или џвакањедизајн : Магнолија Џејн Флоралсизе : 8" х 5.33"Тежина : 0.8 фунти-СКУ : НМГ322267 Хајди Своп Фото Весник 8" Х5. 33 " - Магнолија Џејн Флорал Хајди Своп-Фото Весник : Магнолија Џејн Флорал. Совршен за прикажување на вашите омилени моменти! Овој пакет содржи еден 8х5-3/8х1-1/8 инчен фото весник и дваесет налепници. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи хемикалии познати на државата Калифорнија за да предизвикаат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета. Немојте да џвакате или да џвакате. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите