.

.

Гибсон Елита Пуебло Спрингс Нерѓосувачки Челик Рамен Сет Со Разнобојни Рачки

Гибсон Елита Пуебло Спрингс Нерѓосувачки Челик Рамен Сет Со Разнобојни Рачки

DEN 415.84
Износ

Додадете поп боја на вашата трпезариска маса Со Елитата Гибсон Пуебло Спрингс 16 Парче Нерѓосувачки Челик Комплет Со Разнобојни Рачки. Оваа колекција доаѓа со целосна услуга за четири и вклучува четири вилушки за вечера, четири ножеви за вечера, четири лажици за вечера и четири лажички. Секое парче во оваа колекција е исто така безбедно за миење садови за лесно чистење! Гибсон Елита Пуебло Спрингс 16 Парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет Со Разнобојни Рачки.

R

Им се допаѓа и на купувачите