.

.

Еклипса 3-Фиока Пластични Тркалање Количка За Складирање, Еспресо

Еклипса 3-Фиока Пластични Тркалање Количка За Складирање, Еспресо

DEN 799.84
Износ

3-Фиока Тркалање Количка За Складирање 2-Пакет ОД МК е завршена Во еспресо полипропилен (пп) смола материјал. Овој ормар за складирање вклучува по 3 фиоки украсени со рачки од смола и тркалца. Овој ормар е цврст и фиоките може целосно да се отстранат за лесно чистење. Потребно е склопување. MQ Eclypse 3-Фиока Пластични Тркалање Количка, Еспресо (2-Пакет) : Донесе дополнителни складирање на вашиот дом или канцеларија Со Еклипса 3-Фиока Пластични Тркалање Количка 2-Пакет. Карактеристики три (3) фиоки кои можат да се отстранат за лесно чистење. Издржлива Полипропиленска Пластична конструкција Во Еспресо. Тркалцата обезбедуваат лесна подвижност. Издржливи рачки Од Смола. Димензии на фиоката : 7 "H x 10.4" W x 13.7 " D. капацитет на тежина на фиоката : 10 фунти. Димензии на производот : 13,5" H x 13" W x 15" D. тежина На Производот : 7 фунти. Продадени како 2-Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите