.

.

Примарно злато Карат бело злато полиран и сатен Свети Кристофер медал приврзок со ланец

Примарно злато Карат бело злато полиран и сатен Свети Кристофер медал приврзок со ланец

DEN 0.67
Износ

Прекрасно покажете ја својата вера со овој елегантен приврзок Свети Кристофер. Изработено од 14 карат бело злато, овој приврзок обично го носат патниците за да ги заштитат од штета на нивното долго патување. Овој приврзок 35x26.5 mm е стациониран на 18-инчен долг кабелски јаже со ланец со пролетен прстен за заштита. , Satingender : unisexchain clasp : пролетен рингметал : goldgold karat : 14 karatmetal боја : whitepent со димензии на кауција : 35 mm x 26.5mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5 mmhollowflat backyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бела лак, совршено за чување или подароци.

R

Им се допаѓа и на купувачите