.

.

TFP CA19VT Fender Trim за усни

TFP CA19VT Fender Trim за усни

DEN 1039.84
Износ

TFP CA19 VT FENDER LIP TRIM со висок квалитет полиран 304 одделение не'рѓосувачки челик. Гумена лента за заптивка за да ја заштити бојата на автомобилот. Вклучува и предни и задни трими. Вклучени се упатства и хардвер од не'рѓосувачки челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите