.

.

Барбар Професионални Јонски Фен, Црна

Барбар Професионални Јонски Фен, Црна

DEN 415.84
Износ

Тоа е најновиот додаток На Производната Линија На Алатката За Коса Барбра : Професионалниот Јонски Фен За Фен Барбра 9800 ветува дека ќе испорача брзо сушење и квалитетна коса во салонот за половина од времето! Опремен со мал, но моќен ЕДНОНАСОЧЕН мотор и вграден јонски полнач, Јонскиот Фен 9800 додава волумен и сјај додека драматично го намалува разлетувањето. Со моќност од 2000 вати, намалете го времето на сушење за 50%. Барбар Професионален 9800 Бел Јонски Фен : 2000 вати моќ го намалува времето на сушење за 50%. Увезениот ЕДНОНАСОЧЕН мотор циркулира воздух за да обезбеди меки и сјајни резултати. БАРБАР 9800 Јонскиот Фен за Коса се бори против разлетувањето и создава носивост на волумен. Повеќе поставки за топлина и брзина. Топлина : 320 степени Целзиусови. Тивко.

R

Им се допаѓа и на купувачите