.

.

COTYREDS COB ПРЕДВОДЕНА Фарови Преносни 500LM Фарови Факел За Кампување Пешачење

COTYREDS COB ПРЕДВОДЕНА Фарови Преносни 500LM Фарови Факел За Кампување Пешачење

DEN 255.84
Износ

Спецификација : . Име на производ : КОЧАН ПРЕДВОДЕНА фарови + црвена опашка светилка тип-Ц USB полнење водоотпорен. Материјал на телото : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Боја на производот : сива, црна. Големина на производот : околу 195х165х41мм/7, 68х6, 50х1, 61 инч. Нето тежина на производот : околу 93гр. Други Параметри : . Светла : бела светлина. ЛЕР : Кочан + Црвена ЛЕР. Лумен : 500ЛМ. Светлосна опрема : 3 опрема : КОЧАН + црвена опашка СВЕТЛИНА ПРЕДВОДЕНА силна светлина-КОЧАН + црвена опашка СВЕТЛИНА ПРЕДВОДЕНА слаба светлина-КОЧАН + црвена опашка СВЕТЛО ПРЕДВОДЕНА трепка. Време на полнење : 3,5 ч. Издржливост : силна светлина 3,5 ч/ слаба светлина 5,5 ч. Батерија : 1200мах полимерна батерија. Метод на полнење : ТИП-Ц УСБ полнење. Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучено : . 8 парчиња 1 x Фарови (вклучувајќи батерија)8 парчиња 1 x USB Кабел За Полнење ова е добар избор за подароци. Стил : мода; едноставно. Повод : забава; дома; хотел; дневно; отворено; градина. Ново и во добра состојба. Апликација : Унисекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите