.

.

Автентично од сребрени фармерки-Машки и високи атлетски, големини на половината 38-50

Автентично од сребрени фармерки-Машки и високи атлетски, големини на половината 38-50

DEN 3.33
Износ

Автентично од Сребрен Jeanss® Атлетик - дизајниран да одговара на мускулни типови на тело, атлетиката од автентична од сребрена фармерки седи веднаш на половината и има атлетско вклопување преку колкот и бутот. Исто така е направено со подолга седло за дополнителна просторија каде што најмногу ви треба. Изграден тежок за носење и завршена со зашилена нога. Заштитени фармерки на нозете во црно миење кое користи помалку вода и помалку хемикалии во процесот на миење; Перформанси за истегнување тексас со целодневна удобност и груб изглед; Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата; Седи на половината со атлетски колк и бутот; 30/32/34/36 '' inseams; Мерења на моделот : Висина 6'2 '', половината 32 ''; Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; 79% памук 20% полиестер 1% еластан; Увезени; Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите