.

.

С. Поло Асн. Машки фармерки

С. Поло Асн. Машки фармерки

DEN 368.00
Износ

Директната нога го прави секогаш удобниот американски поло Асн. Машки директен Jeanан, најубаво неопходно за да се спарите со омиленото копче надолу или мета. Со вистинската количина на истегнување за целиот ден удобност и машината што се мие за лесна грижа, овие брзо ќе станат главен гардероба. Поштенски мува со затворање на копчињата; јамки на појас. Моделот е април. 6'1 носење големина 32; 99% памук 1% спандекс. Машина за перење; Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите