.

.

Сребрени фармерки копродукции Машки Еди Опуштено вклопени фармерки со нозе, големини на половината 30-42

Сребрени фармерки копродукции Машки Еди Опуштено вклопени фармерки со нозе, големини на половината 30-42

DEN 1.33
Износ

Сребрени фармерки копродукции Еди Опуштено вклопни фармерки со нозе - Еди е крајно вклопување за атлетските гради. Наменет е за момци кои сакаат модерна вклопување, но им треба повеќе простор во бутовите. Опуштеното вклопување обезбедува само доволно простор за типови на мускулно тело, додека заострената нога нуди блиска завршница. Достапно со нашите миења и детали за наследството. Заштитени фармерки со нозе со темно индиго еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Удобно истегнување тексас што е одлично за секојдневно. Седи веднаш под половината со опуштен колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 15.5 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 6'1 '', половината 32 ''.

R

Им се допаѓа и на купувачите