.

.

Вивитар Вивикам 3. Компактна камера со мегапиксели

Вивитар Вивикам 3. Компактна камера со мегапиксели

DEN 4479.84
Износ

Стилска, компактна дигитална камера 3 MP со дигитален зум без фокус 4x во мал пакет. Vivitar Vivicam 3785 3.1 Megapixel Компактна камера Карактеристики 3.1 Резолуција на мегапиксели. Брзо прегледајте светли и јасни фотографии на LCD екран од 1,4 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите