.

.

Ремек-дела Сложувалка За Деца-Фарма Пријатели-12 x12

Ремек-дела Сложувалка За Деца-Фарма Пријатели-12 x12

DEN 159.52
Износ

Вложување надвор во земјата живеат Со Фарма Пријатели-Забава Факти 11"x11" 48pc Загатка. Дознајте повеќе за вашите омилени Пријатели На Фармата кога ќе ја составите оваа сложувалка од дрво од 48 парчиња. Направете го учењето забавно со превртување на парчињата за да прочитате 14 забавни факти за овие преслатки животни на фармата. Излезете во земјата што живее со Пријателите на Фармата. Едукативни забавни факти за вашите омилени животни од фармата откриени под загатка. Креативно Дете Претпочиташе Избор И Награда За Избор На Мајка – златен Печат во чест на извонредност во квалитетот на производството, дизајнот, образовната вредност, вредноста на забавата, оригиналноста, привлечноста и цената. Образовна Вредност : СТЕБЛО и Дипломирано Учење. 48 дрвени парчиња во завршна загатка. Возраст 4+. Карактеристики уметност Од Џени Њуленд. Квалитетна Загатка од дебело дрво.

R

Им се допаѓа и на купувачите