.

.

Декмодирајте Бело Дрво Свежи Јајца Знак Ѕид Декор Со Штала Врата Инспириран Панел

Декмодирајте Бело Дрво Свежи Јајца Знак Ѕид Декор Со Штала Врата Инспириран Панел

DEN 399.20
Износ

Дајте им на ѕидовите со тематика на вашата фарма навестување на чудно чувство со Овој панел уметнички ѕиден Декор. Оваа ставка бродови во 1 картон. Може да се закачи вертикално со помош На Д-прстените на грбот; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е една бела боја ѕид скулптури. Фарма стил. Прикажува задебелени букви "ФАРМА СВЕЖИ ЈАЈЦА" типографија. Внесете го вашиот дом со пријатен шарм, каде што издржаните текстури, рустикалните завршетоци и топлите земјени тонови создаваат здрава атмосфера. Преголем декоративен панел на вратата направен од галванизиран метал и дрво. Овој декор на ѕидот на панелот на вратата нагласува црно пилешко печатење и типографија со четкана бела завршница со сива галванизирана плоча. Се одликува со панел со една врата со метална Фарма Скрипта За Свежи Јајца и пилешка уметност сместена во бела измиена дрвена основа. Оваа ставка е со димензии 16 L x 1w x 47 H инчи и тежи 2,6 фунти. Овој панел декор ја нагласува вратата на фармата. Избришете ја со сува крпа. Галванизирана метална плоча и рачка на железната врата прикачени на рамката за декор на дрвени панели. Фарма стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите