.

.

Кингстон Месинг К136А Туш Сцена 7-3 4 Туш Глава, Полиран Хром

Кингстон Месинг К136А Туш Сцена 7-3 4 Туш Глава, Полиран Хром

DEN 319.84
Износ

Подмладете го вашето тело со енергично искуство со туширање што го обезбедува Тушот 7-3/4-инчна глава за туширање. Оваа глава за туширање е дизајнирана да обезбеди моќно чувство за масажа додека ги чистите напрегањата на денот. Како дополнителна карактеристика, прилагодливата способност ви овозможува да ја навалите главата за туширање до кој било посакуван агол. 7-3/4" дијаметар туш. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на туш на 80 ПСИ. 1/2-14 нпс конекција со конец. 141 водни канали. Во согласност СО АСМЕ 112.180.1. Завршница отпорна на корозија. Лесна инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите